turk

Erdogan kryen marrëveshjen me Azerbajxhanin

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan udhëtoi menjëherë për në Azerbajxhan pas Samitit të NATO-s , në Bruksel. Lideri turk është takuar sot me presidentin azer Ilham Aliyev dhe së bashku shkuan në qytetin e Susa. Qyteti u rikuperua nga Baku,...
- Advertisement -

Latest News

Details from the murder of the Albanian woman in Florida. His father had been executed years ago for this reason. The police officer tells:...

A serious incident was recorded in Florida, USA, where a 27-year-old Albanian woman was found killed in a car. The...
- Advertisement -

Albanian young woman killed inside the car

A 27-year-old Albanian mother of two has been found dead inside a car in the St. Petersburg area of ​​America. The young woman, identified...

Amazing! Ufo visits Elbasan. Filmed by residents

Tashmë nuk është më thjesht një teori konspirative apo hamendje e dikujt. Çdo ditë e më shumë raportohen foto e video mbi ekzistencën e...

Luiza Gega’s fantastic race. Passes to the 3000m final at the Olympics

Një rezultat që të gjithë e kemi pritur, më në fund do të shikojmë edhe një sporist kuqezi në një finale në Olimpiadën e...

The thief was caught robbing a necklace and disappearing by bicycle

Shkodra police have arrested 29-year-old Kristjan Arra, as a suspected perpetrator of several robberies with violence in the city. The young man is suspected...