Sample Category Title

Donaldi dhe Bora në një tavolinë, aktori i ndez cigaren. (Video)

Bora u shfaq e veshur me një fustan nga koleksioni i ri i stilistit dhe mori vëmendjen e të gjithëve teksa sfiloi në tapetin...

Gazetari tregon si u kap ministri duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë me sekretaren....

Gazetari dhe ish- deputeti Mitro Çela ka zgjedhur të ndajë me publikun një ngjarje të ndodhur vite më parë në kabinetin e qeverisë Nano. Çela...

Pë turp! Më hodhën 7-8 mijë euro false. Këngëtari shqiptar tregon si u mashtrua...

Këngëtari Gena foli për traditat në dasmat shqiptare ku përfshihet edhe hedhja e parave. Duke qeshur tha se tashmë ka ndryshuar tradita se paratë...

‘Në tualetin e nji femre qi don të mbetet e freskët’/Reklama e viteve ’30,...

Gazetari Blendi Fevziu ka sjellë në kujtesë një reklamë të viteve ’30, e cila është totalisht ndryshe nga ato që jepen në ekranet tona....

Lista e plotë e fituesve ‘Oscar’. “CODA” shpallet ‘Filmi më i mirë’ për 2022

Çmimet e 94-ta të Akademisë Oscars u prezantuan mbrëmjen e kaluar. “CODA”, është shpallur filmi më i mirë. Ky film që ka në qendër...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

Përleshje me thika mes fqinjëve, njëri vdes, tjetri në spital

MALIQ- Vrasje me thika në Maliq. Mësohet se i vdekur si pasojë e plagëve të marra ka mbetur Nesti...
- Advertisement -

Djali i ish-politikanit zbraz kazinonë, fiton shumën marramendëse duke i qëlluar disa herë fati. Pronari denoncon në polici krupierin për bashkëpunim

Djali i një-ish politikani është ndaluar për disa orë nga Policia e Tiranës së bashku me një 23-vjeçar nga Ballshi, punonjës i një kazinoje,...

“Ia ** krejt ropt”/ Sherr masiv mes të rinjve shqiptarë në mes të rrugës (VIDEO)

Një grup të rinjsh nga Ferizaj janë përfshirë në një sherr masiv. Pamjet janë bërë virale në rrjet. Adoleshentët në grup gjuajnë me grushte e...

Përplasen 2 makina, 7 të plagosur në spital

LEZHË- Dalin pamjet e para nga aksidenti i ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, në...

Nga dashi deri te peshqit, çfarë dite ju pret sot? Horoskopi

Dashi Nëse sot nuk e keni ditën shumë të ngarkuar mund të merrni kohë boll për t’ju përkushtuar pasioneve tuaja dhe partnerit/es. Beqarët duhet të...