Sample Category Title

I shpërthen cigarja elektronike në gojë, i bien 7 dhëmbë

Një punëtor fabrike ka paralajmëruar të gjithë përdoruesit e cigareve elektronike pasi pajisja e tij shpërtheu duke i shkaktuar dëmtime në fytyre. Paul, 39 vjeç...

I ftuari qëllon me pushkë në dasëm, nusja merr plumb në kokë dhe vdes...

Iran- Tragjedi në një dasmë në Iran. Një nuse ka mbetur e vrarë në dasmën e saj, pasi një plumb i qëlluar nga një i...

Me video/ Të moshuarit i ngec unaza tek organi gjenital, mjekët te Spitali Ushtarak...

Pamje nga Spitali Ushtarak/ Të moshuarit i ngec unaza tek organi gjenital, mjekët ia heqin me gur fleksibël Një i moshuar, i cili ka dashur...

Rrahu policët me shpulla pasi shkuan ta kapnin/ Ja kush është majmuni i famshëm...

Një lajm i çuditshëm se një majmun kishte rrahur disa policë ditën e djeshme në Sarandë bëri bujë. Shumë dyshuan për vërtetësinë e lajmit, pasi...

Skenë groteske në Sarandë! Majmunët rrahin me shpulla policët bashkiakë

SARANDË- Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Sarandë këtë pasdite, ku një majmun ka qëlluar me shpulla disa efektivë të policië bashkiake. Kanë...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

Djali i ish-politikanit zbraz kazinonë, fiton shumën marramendëse duke i qëlluar disa herë fati. Pronari denoncon në polici krupierin për bashkëpunim

Djali i një-ish politikani është ndaluar për disa orë nga Policia e Tiranës së bashku me një 23-vjeçar nga...
- Advertisement -

“Ia ** krejt ropt”/ Sherr masiv mes të rinjve shqiptarë në mes të rrugës (VIDEO)

Një grup të rinjsh nga Ferizaj janë përfshirë në një sherr masiv. Pamjet janë bërë virale në rrjet. Adoleshentët në grup gjuajnë me grushte e...

Përplasen 2 makina, 7 të plagosur në spital

LEZHË- Dalin pamjet e para nga aksidenti i ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, në...

Nga dashi deri te peshqit, çfarë dite ju pret sot? Horoskopi

Dashi Nëse sot nuk e keni ditën shumë të ngarkuar mund të merrni kohë boll për t’ju përkushtuar pasioneve tuaja dhe partnerit/es. Beqarët duhet të...

10-vjeçari polak bie nga kati i tretë i hotelit tek Shkëmbi i Kavajës, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

DURRËS- Një 10-vjeçar polak ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i një hoteli në zonën e Shkëmbit të Kavajës. Në njoftimin zyrtar bëhet...