Sample Category Title

‘Pse bën si pjeshkë kur je…’/ Ndjekësit i kthehen keq Ana Kaurit(FOTO)

Ajo numëron 409 mijë ndjekës në profilin e “Instagram”-it, ku poston foto e video nga më të ndryshmet. Është fjala për ish-konkurrenten e “Për’puthen”,...

Kush do e drejtojë Përputhen 3, Bora Zemani apo dikush tjetër?

“Për’puthen” do të rikthehet sërish në ekran dhe audicionet duket se janë përmbyllur. Gjatë ditëve të fundit autorja e emisionit, Olsa Muhameti, ka zhvilluar...

Gjendet pa jetë në vilën luksoze gruaja e milionerit

Gruaja e një milioneri është gjetur e vdekur teksa po shijonte pushimet në Minorca. Elsie Mogford, 37 vjeçe, ka qenë e martuar për dy vite...

Çfarë ndodhi? Atdheu e Mevlani përfundojnë në të njëjtin spital

Përmes disa postimeve në “Instastory”, Atdhe Xharavina dhe Mevlan Shaba, kanë zbuluar se kanë përfunduar të dy në spital. Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” ishin...

Befason çifti i ‘Përputhen’/ Pasi fshinë çdo foto me njëri-tjetrin, Andi dhe Melisa shfaqen...

“Lidhjet janë si xhami. Ndonjëherë është më mirë ta lësh të thyer, se sa të lëndosh veten duke u munduar ta rregullosh”. Kështu shkruante...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

Koincidenca e frikshme! Në të njëjtën ditë në të njëjtën orë/ Tërmeti rikthen panikun te shqiptarët, çfarë thotë sizmiologu

Para pak çastesh vendi ynë u trondit nga një tërmet i fortë që u ndje në disa qytete pasi...
- Advertisement -

Tërmeti 3.9 ballë trondit Shqipërinë, epiqendra pranë TIranës

Një tërmet 3.9 ballë ka tronditur sot në mesditë Shqipërinë. Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në vend. Mësohet se tërmeti është ndjerë dhe...

Zhduken dy vajza të mitura, nëna hedh dyshime se ku ndodhen

Zhduken dy vajza të mitura. Një grua nga Vitia në Kosovë ka denoncuar në polici humbjen e dy vajzave të saj të mitura. Gruaja ka...

Elbasan/ Nuk i bindet patrullave të policisë, i riu tenton të ‘vrasë’ një efektiv (Emri)

Një 31-vjeçar është vënë në prangat e policisë, pasi nuk u ka ndaluar dy patrullave të policisë, dhe ka përplasur një efektiv, i cili...

Hyn në fuqi rregullorja e re/ Të burgosurit mund të nisin procedim disiplinor për policët

Ka hyrë në fuqi rregullorja e re e Policisë së Burgjeve, ku veç saktësimit se çfarë cilësohet shkelje nga punonjësit e kësaj policie, përcaktohen...