Sample Category Title

Mes tyre një 27-vjeçare, ja sa është numri i vdekjeve dhe rasteve pozitive me...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4249 testime, 629 qytetarë të infektuar, 7 humbje jete dhe 441 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Ndryshon ora policore, miratohen masat e reja në Kosovë

Qeveria e Kosovës ka miratuar masat e reja kundër Covid-19. Sipas njoftimit të Qeverisë, maska do ë vazhdojë që të jetë e detyrueshme për qytetarët...

Mblidhet Komiteti i Ekspertëve. Shpall vendimin për orën policore dhe vaksinat

Është mbledhur sot Komiteti Teknik i Ekspertëve që ka marrë në shqyrtim masat anti-covid. "Përkeqësim i lehtë, niveli i masave shtrënguese do të mbetet...

E trishtë/ Koronavirusi i merr jetën të riut shqiptar në Angli, shokët apel për...

Një 28-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë dy ditë më parë në Angli për shkak të koronavirusit vetëm pak pasi u dërgua në spital. I riu,...

Mbi 560 të infektuar dhe 6 humbje jete nga COVID

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3677 testime, 566 qytetarë të infektuar, 6 humbje jete dhe 513 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

Greqia zhvillon stërvitjen e madhe ushtarake. Në një tank shkruhet ‘Kacifas’ (Video)

Greqia ka zhvilluar një stërvitje ushtarake ndërdisiplinore me trupat “IRIS – 2021”. Pamjet janë publikuar nga Shtabi i Përgjithshëm...
- Advertisement -

‘Ai që ishte me ne i tha: Vendose maskën mor budalla! Unë e pashë, po ta shoh e njoh’. Flet vajza e biznesmenit që...

Krujë- Dosja e plotë me dëshmitë dhe provat e dhunimit dhe grabitjes së biznesmenit Nazmi Çangu nga Nikla e Krujës. Vajza e biznesmenit ka...

Tragjike/ Nëna vret dy vajzat e saj të mitura, policia i vihet në ndjekje

Qyteti i Veronas është shokuar nga një ngjarje e rëndë, ku një nënë ka vrarë dy vajzat e saj të mitura, 11 dhe 3...

Po ikte për në Greqi me 44500 Euro të fshehura në gomën e makinës, kontrolli fundos 41 vjeçarin në Kakavijë

Shërbimet e Policisë Kufitare në Kakavijë, si rezultat i shtimit të kontrolleve me qëllim parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, bazuar në analizën e riskut,...

Vrau burrin në mes të tregut, Gjykata dënon me 9 vite burg Violeta Donaj

Gjykata e Apelit në Tiranë ka vendosur dënimin me 9 vite burg për 39-vjeçaren Violeta Donaj, e cila tre vite më parë vrau bashkëshortin...