Sample Category Title

Pas 50 vitesh, Pentagoni “thyen” heshtjen për ekzistencën e UFO-ve (Video)

Më shumë se 140 raporte janë bërë nga pilotët e Forcave Ajrore të SHBA pas vitit 2004 për fenomene ajrore të panjohura (UAP) dhe...

Misteri merr fund javën që vjen. Hidhet dritë mbi të vërtetën e UFO-ve

SHBA- Shtëpia e Përfaqësuesve në SHBA do të mbajë një seancë publike mbi UFO-t dhe do të hedhë dritë mbi misteret më të mëdha...

Zbulohet e vërteta e rrathëve misteriozë në fshatrat e Gramshit! A ishin alienë?

Disa rathë të rregullt, të gjetur pranë një lugine në fshatin Topojan, të Gramshit nxitën shumë teori mbi ekzistencën e alienëve. Të shumtë ishin ata...

Pse ka rrezik përdorimi telefoni me xhamin e thyer?

Ndodh shpesh që celularti të pësojë goditje e t’i thyhet xhami nga pakujdesia. Dhe ne vazhdojmë ta përdorim. Por ekrani i thyer mund të rrezikojë...

NASA zbulon kometën më të madhe ndonjëherë. Sa larg është nga Dielli dhe Toka?

Teleskpi Hubble ka zbuluar një kometë e cila është mbi 128 km e gjerë dhe ka një masë marramendëse prej 500 TRILION ton. Megakometa...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

Nga dashi deri te peshqit, çfarë dite ju pret sot? Horoskopi

Dashi Nëse sot nuk e keni ditën shumë të ngarkuar mund të merrni kohë boll për t’ju përkushtuar pasioneve tuaja...
- Advertisement -

10-vjeçari polak bie nga kati i tretë i hotelit tek Shkëmbi i Kavajës, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

DURRËS- Një 10-vjeçar polak ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i një hoteli në zonën e Shkëmbit të Kavajës. Në njoftimin zyrtar bëhet...

E rëndë në Tiranë! 35-vjeçari i jep fund jetës duke prerë damarët

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një 35-vjeçar në zonën e “Myslym Shyrit”, është vetëvrarë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Përmbyset minibusi me 20 pasagjerë në aksin Kolpik – Vermosh, të plagosurit transportohen në spital

SHKODËR– Një minibus është përfshirë në një aksident të frikshëm ditën e sotme në aksin rrugor Koplik-Vermosh. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur...

Shpërthen në flakë autobusi në Durrës (Video)

Durrës- Një autobus i linjës Durrës-Porto Romano është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Dyshohet se shkak i zjarrit të jetë bërë një defekt elektrik. Fatmirësisht...