Sample Category Title

Horoskopi për ditën e sotme, 13 shtator 2021

Dashi Shmangni konfrontimet e panevojshme, pasi kjo vetëm do t’ju shkaktojë stres të padëshiruar. Mund të gjendeni në një situatë të re emocionuese, e cila...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 shtator 2021

Dashi Një furi e shpejtë e ditës është ajo që ju nevojitet për të nxitur trurin tuaj që të shkoni në drejtimin e duhur. Sa...

Këto shenja do jenë sot me fat. Horoskopi, 10 shtator 2021

Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju duhet – do jua japin me kënaqësi edhe nëse ua kërkoni me mirësjellje....

Këto janë 6 shenjat më naive të horoskopit. U besjonë të gjithëve

Personat në shenjën e Dashit: janë më naivë kur janë në një lidhje. Megjithëse të gjithë i paralajmërojnë ata që të jenë të kujdesshëm...

Dalja e Hënës së re/ Meri jep super lajme për këto shenja horoskopi: Punë...

Sot e Marte, dite e Marsit, Marsi ne Virgjeresh dhe Hene e Re ne Virgjeresh. Do kemi nje ndikim te cilesise Toke. Urani ne...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

E rëndë/ Motra vret vëllain me thikë, pastaj edhe veten

Një ngjarje tragjike ka tronditur në Zvicër. Të martën, dy persona janë gjetur të vdekur në një ndërtesë banimi,...
- Advertisement -

Tragjike/ Motorri u përplas me Fuoristradën, ndërron jetë gruaja, burri rëndë në spital. Emrat

Ndërron jetë në spital gruaja që udhëtonte me bashkëshortin me motorr, por që u përplasën me një Fuoristradë. Ngjarja ndodhi në orët e para të...

Motorri përplaset me Fuoristradën, çifti i bashkëshortëve në gjendje të rëndë në spital

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në aksin rrugor Lezhë-Dajç. Një motorr është përplasur me një Fuoristradë tip ML. Si pasojë e përplasjes...

Detaje të reja nga letra e Eltonit nga burgu: Me Sabrinën takoheshim fshehurazi (Foto)

Elton Metaj i cili para pak ditësh vrau ish-bashkëshorten e tij Sabrina Bengaj në shtëpinë e saj në Fier ka shkruar një letër nga...

Duam drejtësi. Ai ishte dhelpër, na e punoi shumë bukur pas krahëve! Flet vëllai i Sabrina Bengajt

Pjesëtarë të shoqërisë civile dhe qytetarë kanë dalë pasditen e së mërkurës në protestë për rastin e vrasjes së Sabrina Bengajt. Nga ambientet jashtë...