Sample Category Title

Zhgënjim total. 2 shqiptarët në Itali porosisin eskortën online për ‘treshe’, por u...

Zhgënjim total për dy shqiptarë që fërkuan duart pasi një 'eskortë' pranoi ofertën e tyre. menjëherë pas kësaj shqiptarët 'fërkuan duart', por pësuan zhgënjim...

Me taka të larta dhe provokues, Elton Ilirjani godet sërish në rrugët e New...

SHBA- Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani godet sërish. I njohur për qëndrimet dhe mendimet e hapura, ai mbetet në qendër të vëmendjes së medias...

Pushuesit në “luftë” me mushkonjat, ISHP: Mungesa e spërkatjes, rrezikon përhapjen e malaries!

Pushuesit dhe banorët ankohen për prani të mushkonjave, të cilat këtë vit ende nuk janë spërkatur. Me kërkesë të Institutit të Shëndetit Publik, Agjencia...

Patronazhisti bën tatuazh gjigant në shpinë fytyrën e Edi Ramës

Një qytetar nga Durrësi mbi të cilin ka dyshime të forta se është patronazhist i PS, por që ka preferuar të mbetet anonim, ka...

Fifi bën një dedikim dashurie për partnerin dhe i habit të gjithë me fjalët...

Këngëtarja e njohur Fifi duket se është e përfshirë marrëzisht në dashuri me Adis Patushin. Ajo i është drejtuar me disa fjalë të dashurit ku...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

Djali i ish-politikanit zbraz kazinonë, fiton shumën marramendëse duke i qëlluar disa herë fati. Pronari denoncon në polici krupierin për bashkëpunim

Djali i një-ish politikani është ndaluar për disa orë nga Policia e Tiranës së bashku me një 23-vjeçar nga...
- Advertisement -

“Ia ** krejt ropt”/ Sherr masiv mes të rinjve shqiptarë në mes të rrugës (VIDEO)

Një grup të rinjsh nga Ferizaj janë përfshirë në një sherr masiv. Pamjet janë bërë virale në rrjet. Adoleshentët në grup gjuajnë me grushte e...

Përplasen 2 makina, 7 të plagosur në spital

LEZHË- Dalin pamjet e para nga aksidenti i ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, në...

Nga dashi deri te peshqit, çfarë dite ju pret sot? Horoskopi

Dashi Nëse sot nuk e keni ditën shumë të ngarkuar mund të merrni kohë boll për t’ju përkushtuar pasioneve tuaja dhe partnerit/es. Beqarët duhet të...

10-vjeçari polak bie nga kati i tretë i hotelit tek Shkëmbi i Kavajës, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

DURRËS- Një 10-vjeçar polak ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i një hoteli në zonën e Shkëmbit të Kavajës. Në njoftimin zyrtar bëhet...