Sample Category Title

Bie me kokë nga lartësia, shqiptari humb jetën tragjikisht në punë në Itali

Bie me kokë dhe humb jetën në vend një emigrant shqiptar në Itali. Një aksident në punë i ka marrë jetën një shqiptari në...

Boksierë, tifozë e trajnerë përfshihen në sherr. Përleshje masive në ndeshjen finale të boksit...

Boks në ring, por përleshje masive boksi edhe pas ndeshjes. Një sherr me përmasa është regjistruar në finalen e kampionatit shqiptar të boksit bëjnë...

“Unë kërkoj falje. Ishte një “gabim i tmerrshëm”/ E pranon gjenerali amerikan, goditja me...

Pentagoni ka pranuar sulmin me dron të 29 gushtit kundër një operatori të supozuar të ISIS-K, ku mbetën të vrarë 7 fëmijë. Shefi i Komandës...

Edi Rama i merr Albin Kurti dy kampionet e botës në xhudo

Forcat e Armatosura të vendit do të kenë një Njësi Speciale të kampionëve. Këtë ka deklaruar Kryeministri Rama në mbledhjen e parë të Qeverisë...

Meta dekreton Ramën Kryeministër! Fotot nga ceremonia e ‘fshehtë’

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri janë betuar sot te Presidenti Meta, për të nisur punën për mandatin e tretë qeverisës....

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

‘Kërkoj ndihmë nga Zoti, jam në mes të rrugëve’. Djali i çiftit të vrarë flet me lot ndër sy. Vëllai dhe kushërinjtë tregojnë për...

Mes lotësh djali i çiftit të vrarë në Divjakë tregon se si e mori vesh lajmin. ‘Isha në kafe...
- Advertisement -

Krim në familje. Burri vret me armë gjahu gruan dhe më pas veten. Emrat

Burri vret gruan me armë gjahu e më pas edhe veten. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Babunjë. Hekuran Rrasa 58 vjeç ka vrarë me...

Bie me kokë nga lartësia, shqiptari humb jetën tragjikisht në punë në Itali

Bie me kokë dhe humb jetën në vend një emigrant shqiptar në Itali. Një aksident në punë i ka marrë jetën një shqiptari në...

Aksident, mjeti merr para burrin që udhëtonte me biçikletë

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 16:50, në aksin rrugor Lezhë-Milot, në fshatin Gajush. Burime bëjnë me dije se mjeti me drejtues shtetasin...

Tha më dhunuan 10 persona e më qëlluan me qytë arme në kokë, policia zbulon gënjeshtrën

Një natë më parë deklaroi në polici se kishin ardhur dhe rrahur disa persona që donin ti vinin gjobë kunatit. Ramazan Shahini 31 vjeç dhe...