Sample Category Title

LSI ndryshon emrin. Do quhet: Partia e Lirisë

Ish-presidenti Ilir Meta ka bërë publik emrin e partisë që themeloi në vitin 2004 nga LSI në partia e Lirisë. “Ju ftoj nga partia...

Berisha: Shkarkimi i Ahmetajt u bë për të larë duart, Rama është vjedhësi numër...

TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka komentuar ditën e sotme shkarkimin e Arben Ahmetajt nga posti i zëvendës kryeministrit. Në një deklaratë...

Braçe ‘thumbon’ keq zv. kryeministrin e shkarkuar Arben Ahmetaj; Globi rrotullohet!

TIRANË- Deputeti socialist Erion Braçe ka thumbuar Arben Ahmetaj pasi ky i fundit u shkarkua ditën e sotme nga posti i zëvendës kryeministrit. Nëpërmjet...

Bajram Begaj betohet si President, mesazhi i parë për Qeverinë dhe Opozitën

Bajram Begaj është betuar sot në Kuvendin e Shqipërisë, duke marrë kështu zyrtarisht detyrën si President i Republikës. Gjate fjalës se tij ai ka dhëne...

Meta mesazh shqiptarëve: Ishte nder t’i shërbeja vendit, uroj më të mirën për kombin...

Me një foto zyrtare me fëmijët e tij, Ilir Meta ka bërë përshëndetjen e fundit si president i Republikës në Shqipërisë, në faqen e...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

Djali i ish-politikanit zbraz kazinonë, fiton shumën marramendëse duke i qëlluar disa herë fati. Pronari denoncon në polici krupierin për bashkëpunim

Djali i një-ish politikani është ndaluar për disa orë nga Policia e Tiranës së bashku me një 23-vjeçar nga...
- Advertisement -

“Ia ** krejt ropt”/ Sherr masiv mes të rinjve shqiptarë në mes të rrugës (VIDEO)

Një grup të rinjsh nga Ferizaj janë përfshirë në një sherr masiv. Pamjet janë bërë virale në rrjet. Adoleshentët në grup gjuajnë me grushte e...

Përplasen 2 makina, 7 të plagosur në spital

LEZHË- Dalin pamjet e para nga aksidenti i ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, në...

Nga dashi deri te peshqit, çfarë dite ju pret sot? Horoskopi

Dashi Nëse sot nuk e keni ditën shumë të ngarkuar mund të merrni kohë boll për t’ju përkushtuar pasioneve tuaja dhe partnerit/es. Beqarët duhet të...

10-vjeçari polak bie nga kati i tretë i hotelit tek Shkëmbi i Kavajës, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

DURRËS- Një 10-vjeçar polak ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i një hoteli në zonën e Shkëmbit të Kavajës. Në njoftimin zyrtar bëhet...