Sample Category Title

Lista e qytetarëve nga Gramshi që duhet të paraqiten për tërheqjen e lejeve të...

𝐍𝐉𝐎𝐅𝐓𝐈𝐌! Të gjithë qytetarët të cilët e gjejnë emrin në listën e mëposhtme, janë të lutur, të paraqiten pranë Drejtorisë Vendore të ASHK-së Elbasan (Ish...

Diskutohet sërish diskutimi i mësimit online. Ministrja Kushi: Kemi gati çdo skenar

Ministrja e Arsimit Evis Kushi në seancën dëgjimore të thirrur nga opozita për masat e marra për nisjen e vitit shkollor, ka deklaruar se...

Ndërprerje e energjisë në disa qytete. Ja oraret

Ndërprerja e energjisë sipas njoftimit të OSSHE do të ndodhë si më poshtë: KUKËS Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 12 tetor...

Rama hyn live në Facebook dhe u përgjigjet qytetarëve për rritjen e çmimeve

Rritja e çmimeve është kryetema e ditës. Qytetarët ankohen s enuk e përballojnë jetesën. Ndërveprim mes qytetarëve dhe kryeministrit ka pasur edhe në rrjetet...

Nga orari i punës, tek lejet e lindjeve, martesat dhe fatkeqësitë, të gjitha ndryshimet....

Me vendim të Këshillit Ministrave janë përcaktuardje rregullat për kohëzgjatjen e punës dhe pushimit, orët shtesë në institucionet e administratës shtetërore, të pavarura dhe...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

Greqia zhvillon stërvitjen e madhe ushtarake. Në një tank shkruhet ‘Kacifas’ (Video)

Greqia ka zhvilluar një stërvitje ushtarake ndërdisiplinore me trupat “IRIS – 2021”. Pamjet janë publikuar nga Shtabi i Përgjithshëm...
- Advertisement -

‘Ai që ishte me ne i tha: Vendose maskën mor budalla! Unë e pashë, po ta shoh e njoh’. Flet vajza e biznesmenit që...

Krujë- Dosja e plotë me dëshmitë dhe provat e dhunimit dhe grabitjes së biznesmenit Nazmi Çangu nga Nikla e Krujës. Vajza e biznesmenit ka...

Tragjike/ Nëna vret dy vajzat e saj të mitura, policia i vihet në ndjekje

Qyteti i Veronas është shokuar nga një ngjarje e rëndë, ku një nënë ka vrarë dy vajzat e saj të mitura, 11 dhe 3...

Po ikte për në Greqi me 44500 Euro të fshehura në gomën e makinës, kontrolli fundos 41 vjeçarin në Kakavijë

Shërbimet e Policisë Kufitare në Kakavijë, si rezultat i shtimit të kontrolleve me qëllim parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, bazuar në analizën e riskut,...

Vrau burrin në mes të tregut, Gjykata dënon me 9 vite burg Violeta Donaj

Gjykata e Apelit në Tiranë ka vendosur dënimin me 9 vite burg për 39-vjeçaren Violeta Donaj, e cila tre vite më parë vrau bashkëshortin...