Sample Category Title

Çmimet në stratosferë, çdo familje 82 mijë lekë vetëm për ushqimet

Paga mesatare në Shqipëri sipas INSTAT ka shkuar në 56.710 lekë. Duke marrë shkas nga rritja e fundit e çmimeve për produktet bazë, në...

Rritet nga sot çmimi i bukës në Shqipëri, ja abuzimi që po bëjnë pronarët...

Nga kjo e hënë në Tiranë është rritur çmimi i bukës. Në shumë furra buke në kryeqytet bie në sy rritja e çmimit me 10...

Ku u akomoduan shtetasit e parë afganë? Policia e Shtetit dhe firma private sigurimi...

Në Kavajë kanë mbërritur grupi i parë i 121 shtetasve afganë, që janë larguar nga vendi i tyre për t’i shpëtuar sundimit taleban. Gazetarja e...

Gjendet pa jetë në vilën luksoze gruaja e milionerit

Gruaja e një milioneri është gjetur e vdekur teksa po shijonte pushimet në Minorca. Elsie Mogford, 37 vjeçe, ka qenë e martuar për dy vite...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

E rëndë/ Motra vret vëllain me thikë, pastaj edhe veten

Një ngjarje tragjike ka tronditur në Zvicër. Të martën, dy persona janë gjetur të vdekur në një ndërtesë banimi,...
- Advertisement -

Tragjike/ Motorri u përplas me Fuoristradën, ndërron jetë gruaja, burri rëndë në spital. Emrat

Ndërron jetë në spital gruaja që udhëtonte me bashkëshortin me motorr, por që u përplasën me një Fuoristradë. Ngjarja ndodhi në orët e para të...

Motorri përplaset me Fuoristradën, çifti i bashkëshortëve në gjendje të rëndë në spital

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në aksin rrugor Lezhë-Dajç. Një motorr është përplasur me një Fuoristradë tip ML. Si pasojë e përplasjes...

Detaje të reja nga letra e Eltonit nga burgu: Me Sabrinën takoheshim fshehurazi (Foto)

Elton Metaj i cili para pak ditësh vrau ish-bashkëshorten e tij Sabrina Bengaj në shtëpinë e saj në Fier ka shkruar një letër nga...

Duam drejtësi. Ai ishte dhelpër, na e punoi shumë bukur pas krahëve! Flet vëllai i Sabrina Bengajt

Pjesëtarë të shoqërisë civile dhe qytetarë kanë dalë pasditen e së mërkurës në protestë për rastin e vrasjes së Sabrina Bengajt. Nga ambientet jashtë...