Sample Category Title

Presidenti i FIFA-s flet për ndryshimin e madh në futboll. Ideja e Botërorit çdo...

Gianni Infantino dhe Kupa e Botës çdo 2 vjet. Presidenti i FIFA -s foli për këtë sot në një konferencë shtypi, gjate takimit të...

Më përqafo fort dashuria ime! Wanda Nara i fal tradhtinë Icardit. Shfaqen më të...

Mauro Icardi dhe Wanda Nara kanë qenë dy prej emrave më të komentuar së fundmi në mediat rozë. Ndarja e tyre “la pa gjumë”...

E bujshme/Uanda Nara ndahet nga Ikardi pas tradhtisë. Ajo shkruan: Një tjetër familje që...

Çifti Wanda Nara dhe Icardi kanë qenë në epiqendër të mjaft shkrimeve dhe komenteve në lidhjen mes tyre. Por Wanda Nara dhe Mauro Ikardi nuk...

Befason renditja! Njihuni me 10 favoritët për Topin e Artë

Topi i Artë këtë vit do të jepet pas një pauze prej 1 viti si pasoje e Covid-19. France Football do japë trofeun më prestigjioz...

Surprizat e takimeve për eleminatoret e Katar 2022. Kosova në fund, ndalet Anglia, Zvicra...

Janë zhvilluar mbrëmë disa ndeshje në kuadër të Botërorit Katar 2022. Tjetër rezultat zhgënjyes për Kosovën në fazën kualifikuese për Kupën e Botës 2022. Dardanët janë...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

Greqia zhvillon stërvitjen e madhe ushtarake. Në një tank shkruhet ‘Kacifas’ (Video)

Greqia ka zhvilluar një stërvitje ushtarake ndërdisiplinore me trupat “IRIS – 2021”. Pamjet janë publikuar nga Shtabi i Përgjithshëm...
- Advertisement -

‘Ai që ishte me ne i tha: Vendose maskën mor budalla! Unë e pashë, po ta shoh e njoh’. Flet vajza e biznesmenit që...

Krujë- Dosja e plotë me dëshmitë dhe provat e dhunimit dhe grabitjes së biznesmenit Nazmi Çangu nga Nikla e Krujës. Vajza e biznesmenit ka...

Tragjike/ Nëna vret dy vajzat e saj të mitura, policia i vihet në ndjekje

Qyteti i Veronas është shokuar nga një ngjarje e rëndë, ku një nënë ka vrarë dy vajzat e saj të mitura, 11 dhe 3...

Po ikte për në Greqi me 44500 Euro të fshehura në gomën e makinës, kontrolli fundos 41 vjeçarin në Kakavijë

Shërbimet e Policisë Kufitare në Kakavijë, si rezultat i shtimit të kontrolleve me qëllim parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, bazuar në analizën e riskut,...

Vrau burrin në mes të tregut, Gjykata dënon me 9 vite burg Violeta Donaj

Gjykata e Apelit në Tiranë ka vendosur dënimin me 9 vite burg për 39-vjeçaren Violeta Donaj, e cila tre vite më parë vrau bashkëshortin...