Sample Tag Page Title

Sample post title 0

Sample post no 0 excerpt.

Sample post title 1

Sample post no 1 excerpt.

Sample post title 2

Sample post no 2 excerpt.

Sample post title 3

Sample post no 3 excerpt.

Sample post title 4

Sample post no 4 excerpt.

Sample post title 5

Sample post no 5 excerpt.

Sample post title 6

Sample post no 6 excerpt.

Sample post title 7

Sample post no 7 excerpt.

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.
- Advertisement -

Latest News

“Erdhi me misone sekrete në Shqipëri për të vrarë Enverin pasi u stërvit nga CIA…”/ Historia e rrallë e agjentit, që u mbajt dy...

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe e rrallë e Avdul Hakan Banushit me origjinë nga fshati Golem i...
- Advertisement -

Ngjarje e trishtë! Covid-19 i merr jetën 22-vjeçares shqiptare (EMRI)

Situatë e rëndë në Gjilan. Një 22-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e infektimit me COVID-19. Mediet kosovare shkruajnë se Gentiana Sherifi, nga fshati Liovç...

Shkarkohet nga detyra mjeku i Kavajës që shiste vaksina Pfizer

Është shkarkuar nga detyra një mjek i Kavajës, i cili u kap duke shituar vaksina Pfizer për 50 mijë lekë në Kavajë. Fiks Fare denoncoi...

E trishtë! Nusja dhe vjehrri humbin jetën nga Covidi në pak orë

Covid në Kosovë vijon të jetë shqetësues, ku shifrat e jetëve të humbura dhe infektimeve ditore mbeten të larta. Raste tragjike janë raportuar ditët e...

Ngjarje tragjike në Bolivi/ Autobusi bie nga shkëmbi, 25 të vdekur, mes tyre edhe 3 fëmijë

Të paktën 25 persona , përfshirë tre fëmijë , u vranë pasi një autobus ra nga një shkëmb në Bolivinë qendrore. Autobusi, me 33 pasagjerë...