Sample Category Title

Piloti italian vendos rekord botëror. Fluturon me avion me 245 km/h brenda tunelit (VIDEO)

Piloti profesionist i garave Dario Costa nga Italia, shkroi një kapitull të ri në historinë e aviacionit duke fluturuar me një aeroplan përmes dy...

Porti i Durrësit njofton udhëtarët: Trageti i linjave GNV dhe Adria Ferries ka pësuar...

Porti i Durrësit njofton të gjithë pasagjerët që duan të udhëtojnë drejt Italisë, se trageti i linjave GNV dhe Adria Ferries ka pësuar defekt...

Alitalia shpall zyrtarisht falimentimin, mbyllen të gjitha fluturimet pas datës 15 tetor. Çfarë do...

Linja ajrore italiane Alitalia ka njoftuar se të gjitha fluturimet nga 15 tetori do të anulohen për shkak se linja ajrore do të mbyllet...

Pamje mahnitëse në Sarandë. Jahti i supermiliarderit Jeff Bezos, parkohet në port. (Foto)

Jahti i supermiliarderit Jeff Bezos ka vizituar ditën e sotme qytetin e Sarandës. Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, jahti qëndron i parkuar në portin...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

Nga dashi deri te peshqit, çfarë dite ju pret sot? Horoskopi

Dashi Nëse sot nuk e keni ditën shumë të ngarkuar mund të merrni kohë boll për t’ju përkushtuar pasioneve tuaja...
- Advertisement -

10-vjeçari polak bie nga kati i tretë i hotelit tek Shkëmbi i Kavajës, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

DURRËS- Një 10-vjeçar polak ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i një hoteli në zonën e Shkëmbit të Kavajës. Në njoftimin zyrtar bëhet...

E rëndë në Tiranë! 35-vjeçari i jep fund jetës duke prerë damarët

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një 35-vjeçar në zonën e “Myslym Shyrit”, është vetëvrarë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Përmbyset minibusi me 20 pasagjerë në aksin Kolpik – Vermosh, të plagosurit transportohen në spital

SHKODËR– Një minibus është përfshirë në një aksident të frikshëm ditën e sotme në aksin rrugor Koplik-Vermosh. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur...

Shpërthen në flakë autobusi në Durrës (Video)

Durrës- Një autobus i linjës Durrës-Porto Romano është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Dyshohet se shkak i zjarrit të jetë bërë një defekt elektrik. Fatmirësisht...