Sample Category Title

Ulen sërish temperaturat, ja zonat ku priten reshje

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu të cilat do të jenë të përqëndruara...

Vransira dhe reshje në të gjithë vendin. Parashikimi i motit

Sipas MeteoAlb: Deri në mesditë moti paraqitet me alternime kthjellmesh dhe vranësirash, të cilat më të dendura do jën në zonat jugore duke sjellin...

Stuhia do gadasë edhe Shqipërinë! Meteorologu gjerman jep alarmin

“Përmbytjet kërcënojnë Mesdheun me shi ekstrem në Greqi dhe Shqipëri deri në javën e ardhshme”. Alarmi është dhënë nga një meteorolog gjerman në “Focus.de”, që...

Rrebeshe me shi dhe ulje temperaturash, parashikimi i motit për sot

Sipas MeteoAlb: Vijon ndikimi i 3 qendrave të fuqishme ciklonare, të cilat janë zhvilluar mbi Itali dhe gradualisht kanë përfshirë të gjithë vendin tonë...

Moti për sot. Vranësira dhe reshje të dendura shiu

Sipas MeteoAlb: Duke filluar nga orët e para të ditës moti do të karakterizohet nga vranësira të dendura dhe shirat e pakët kryesisht në...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

Greqia zhvillon stërvitjen e madhe ushtarake. Në një tank shkruhet ‘Kacifas’ (Video)

Greqia ka zhvilluar një stërvitje ushtarake ndërdisiplinore me trupat “IRIS – 2021”. Pamjet janë publikuar nga Shtabi i Përgjithshëm...
- Advertisement -

‘Ai që ishte me ne i tha: Vendose maskën mor budalla! Unë e pashë, po ta shoh e njoh’. Flet vajza e biznesmenit që...

Krujë- Dosja e plotë me dëshmitë dhe provat e dhunimit dhe grabitjes së biznesmenit Nazmi Çangu nga Nikla e Krujës. Vajza e biznesmenit ka...

Tragjike/ Nëna vret dy vajzat e saj të mitura, policia i vihet në ndjekje

Qyteti i Veronas është shokuar nga një ngjarje e rëndë, ku një nënë ka vrarë dy vajzat e saj të mitura, 11 dhe 3...

Po ikte për në Greqi me 44500 Euro të fshehura në gomën e makinës, kontrolli fundos 41 vjeçarin në Kakavijë

Shërbimet e Policisë Kufitare në Kakavijë, si rezultat i shtimit të kontrolleve me qëllim parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, bazuar në analizën e riskut,...

Vrau burrin në mes të tregut, Gjykata dënon me 9 vite burg Violeta Donaj

Gjykata e Apelit në Tiranë ka vendosur dënimin me 9 vite burg për 39-vjeçaren Violeta Donaj, e cila tre vite më parë vrau bashkëshortin...