Sample Category Title

Vila e artë/ Talebanët sekuestrojnë 17 kallëpe floriri dhe 6.5 milionë dollarë në rezidencën...

17 kallëpe flori dhe tufa kartmonedhash tregoheshin se fundmi nga militantët talibanë që bastisnin një vilë gjigante të ish-zëvendës-presidentit të vendit Amrullah Saleh. Në pamjet...

E papritur/ Zemërohet Franca, tërheq ambasadorët nga SHBA dhe Australi

Franca e zemëruar ka vendosur mbrëmjen e sotme të tërheqë nga ambasadorët e saj në SHBA dhe Asutrali, pasi iniciativës për krijimin e një...

Çmendet i riu, merr harkun me shigjetë dhe qëllon kalimtarët, vdesin dy persona (Video)

Dy viktima janë regjistruar në Hollandë pasi një burrë thuhet se gjuajti me një hark mbi kalimtarët. Pamjet tronditëse tregojnë një burrë gjysmë të zhveshur...

Mësohen detaje shokuese për avokatin që organizoi atentatin ndaj vetes

Pasi arriti të mbijetonte, zbardhen detaje tronditëse për atentatin ndaj Alex Murdaugh, një avokati të njohur në Karolinën e Jugut, i cili u qëllua...

Ky është fshati më unik në botë. Emrin e ka vetëm me një shkronjë...

Ndonjëherë, është e vështirë që të mbajmë mend emrin e vendeve që vizitojmë, ose sepse ato janë të vështira për t’u shqiptuar ose sepse...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

Po ‘fluturonin’ me makinë, policia ndëshkon rëndë shoferët në aksin Elbasan-Tiranë

Ibë, Tiranë- Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar kontrollet në aksin Elbasan-Tiranë. 28 shoferë mësohet se janë ndëshkuar për shkak...
- Advertisement -

Përfshihet nga flakët Biblioteka Universitare në Shkup

Zjarret po kthehen në makth në Maqedoninë e Veriut. Biblioteka Universitare e Shkupit është rrezikuar seriozisht nga një vatër flakësh pranë godinës. Ditë më parë...

Koincidenca e frikshme! Në të njëjtën ditë në të njëjtën orë/ Tërmeti rikthen panikun te shqiptarët, çfarë thotë sizmiologu

Para pak çastesh vendi ynë u trondit nga një tërmet i fortë që u ndje në disa qytete pasi lëkundjet zgjatën pak sekonda. Në lidhje...

Tërmeti 3.9 ballë trondit Shqipërinë, epiqendra pranë TIranës

Një tërmet 3.9 ballë ka tronditur sot në mesditë Shqipërinë. Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në vend. Mësohet se tërmeti është ndjerë dhe...

Zhduken dy vajza të mitura, nëna hedh dyshime se ku ndodhen

Zhduken dy vajza të mitura. Një grua nga Vitia në Kosovë ka denoncuar në polici humbjen e dy vajzave të saj të mitura. Gruaja ka...