Sample Category Title

Shokon me rrëfimin ushtari taleban: Gjithçka e bëjmë për të mirën e Islamit

Pjesë e talebanëve që në moshen 10-vjeçare, Mohammed Amin Ullah me anë të një deklarate shokuese për mediat ka bërë bujë ndërkombëtarisht. Talebani ka...

U bë e famshme në emision dhe, pasi ngeli shtatzënë, do iki në Belgjikë....

Fjorela Peto 22 vjeç, është e reja e cila hyri ndër të parat në Përputhen dhe me ëmbëlsinë dhe qetësinë e saj bëri për...

19 vjeçarja akuzohet për ngacmim ndaj një të miture, dëshmia e vajzës: Më propozoi...

Nje 19 vjecare nga kryeqyteti është vendosur nen hetim nga prokuroria e Tiranes per kanosje dhe falsifikim te te dhënave kompjuterike, pasi duke përdorur...

Historia tragjike e djalit afgan që kërkon ndihmë nga Messi do t’ju përlotë

Nga një histori e madhe në një realitet të trishtë, Murtaza Ahmadi, djali që u bë viral për një bluzë me emrin e Lionel...

Tregon ish kryetari i PS që u qëllua me armë zjarri: Ishin dy persona...

Është zbardhur dëshmia e 54-vjeçarit Nikolin Hubaj, i cili mbeti i plagosur me dy plumba në Shkodër. Ish-kryetari i Partisë Socialiste në Vaun e...

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Sample post title 12

Sample post no 12 excerpt.

Sample post title 13

Sample post no 13 excerpt.
- Advertisement -

News now

E rëndë/ Motra vret vëllain me thikë, pastaj edhe veten

Një ngjarje tragjike ka tronditur në Zvicër. Të martën, dy persona janë gjetur të vdekur në një ndërtesë banimi,...
- Advertisement -

Tragjike/ Motorri u përplas me Fuoristradën, ndërron jetë gruaja, burri rëndë në spital. Emrat

Ndërron jetë në spital gruaja që udhëtonte me bashkëshortin me motorr, por që u përplasën me një Fuoristradë. Ngjarja ndodhi në orët e para të...

Motorri përplaset me Fuoristradën, çifti i bashkëshortëve në gjendje të rëndë në spital

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në aksin rrugor Lezhë-Dajç. Një motorr është përplasur me një Fuoristradë tip ML. Si pasojë e përplasjes...

Detaje të reja nga letra e Eltonit nga burgu: Me Sabrinën takoheshim fshehurazi (Foto)

Elton Metaj i cili para pak ditësh vrau ish-bashkëshorten e tij Sabrina Bengaj në shtëpinë e saj në Fier ka shkruar një letër nga...

Duam drejtësi. Ai ishte dhelpër, na e punoi shumë bukur pas krahëve! Flet vëllai i Sabrina Bengajt

Pjesëtarë të shoqërisë civile dhe qytetarë kanë dalë pasditen e së mërkurës në protestë për rastin e vrasjes së Sabrina Bengajt. Nga ambientet jashtë...