Mëngjesin e sotëm, rreth orës 08:18, tek “Kodra e Priftit” në katin e dytë të banesës së tij, është gjetur nga familjarët pa shenja jete shtetasi A.M., 22 vjeç.

Sipas policisë dyshohet se i ndodhur në kushte të rënda psikologjike ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e për pasojë ka ndërruar jetë ( e konfirmuar nga ekipi mjekësor).

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

This morning, around 08:18, at “Kodra e Priftit” on the second floor of his apartment, was found by family members without signs of life citizen A.M., 22 years old.

According to the police, it is suspected that he suffered severe psychological conditions and injured himself by cutting the veins of his hands, and as a result he died (confirmed by the medical team).

The investigation team and the police services are at the scene and are working to clarify the circumstances of the event.