Gjatë orëve të natës një makinë është djegur plotësisht. Makina tip “Audi”, me targa AA 061 XF, ishte në pronësi të 23-vjeçares E.H, banuese në Vlorë.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në lagjen “24 Maji” në Vlorë.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Vlorë/Informacion

Më datë 18.11.2020, rreth orës 00:45, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjeti i markës “Audi, në pronësi të shtetases E. H., 23 vjeçe, banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

During the night hours a car was completely burned. The “Audi” type car, with license plates AA 061 XF, was owned by 23-year-old E.H, resident in Vlora.

The event is learned to have taken place in the neighborhood “24 May” in Vlora.

Meanwhile, the investigative group is working to clarify the circumstances of the event.

News / Information

On 18.11.2020, around 00:45, in the neighborhood “24 Maji”, Vlora, a fire broke out and the Audi vehicle, owned by the citizen E. H., 23 years old, resident in Vlora, was completely burned.

The investigative group is working to clarify the circumstances of the event.