Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Librazhd, ku një i ri është vetëhedhur nga ballkoni i katit të pestë.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme ne lagjen “Agjensia” në qytetin e Librazhdit. Bëhet me dije se 24-vjeçari me inicialet J.S., ka rënë mbi një shkurre dekorative para pallatit.

Zhurma e tmerrshme dhe ulërimat e tij kanë shokuar banorët e pallatit ku ka ndodhur ngjarja. I ri është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Librazhdit, ndërkohë që pasi ka marrë ndihmën e parë është nisur drejt Traumës në Tiranë.

A serious incident occurred tonight in Librazhd, where a young man threw himself from the balcony of the fifth floor.

The event is learned to have happened tonight in the neighborhood “Agency” in the city of Librazhd. It is reported that the 24-year-old with the initials J.S., has fallen on a decorative bush in front of the palace.

The horrible noise and his screams shocked the residents of the palace where the event took place. The young man was transported urgently to the hospital of Librazhd, while after receiving first aid he left for Trauma in Tirana.