Ngjarje tragjike në orët e para të mëngjesit në Elbasan. Një 31 vjeçar është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku banon dhe megjithëse është nisur menjëherë për në spiutal, ka ndërruar jetë.
Ja njoftimi i policisë:

Elbasan/Informacion paraprak

Në lagjen “Beqir Dardha”, Elbasan, shtetasi U.Xh., 31 vjeç, është hedhur nga ballkoni i banesë së tij nga kati i katërt i një pallati dhe rrugës për në spital ka ndëruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tragic events in the early hours of the morning in Elbasan. A 31-year-old man was thrown from the fourth floor of the building where he lives and although he immediately went to the spy, he passed away.
Here is the police announcement:

Elbasan / Preliminary information

In the “Beqir Dardha” neighborhood, Elbasan, the citizen U.Xh., 31 years old, was thrown from the balcony of his apartment on the fourth floor of a building and died on the way to the hospital.

The investigative team is at the scene and is working to clarify and clarify the circumstances of the event.