Gjendet i pa jetë 36-vjeçari

Nga të dhënat e para bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Valikardhë dhe viktima është shtetasi me inicialet E.Z.

Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune. Ndërkohë bëhet e ditur se policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Bulqizë/ Informacion paraprak

Rreth orës 14.30, shërbimet e Komisariatit të Policisë Bulqizë, kanë marrë informacion se në fshatin Valikardhë, shtetasi E. Z., rreth 36 vjeç, dyshohet se është vetëvarur dhe për pasojë ka humbur jetën.

Nga kqyerja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

From the first data it is known that the event took place in the village of Valikardhë and the victim is a citizen with the initials E.Z.

No signs of violence were found during the preliminary examination of the victim’s body. Meanwhile, it is known that the police have launched an investigation to fully clarify the event.

Bulqiza / Preliminary information

At around 2.30 pm, the services of the Bulqiza Police Station received information that in the village of Valikardhë, citizen E. Z., about 36 years old, is suspected to have committed suicide and consequently lost his life.

No signs of violence were found during the preliminary examination of the victim’s body.

The investigative group continues the investigation to fully clarify the event.