Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Një grua 40 vjeçare ka vendosur t’i japë fund jetës duke u hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte.

Njoftimi i policisë:

Më datë 28.10.2020, rreth orës 20:15, në rrugën “Him Kolli”, dyshohet se është vetë’hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

A serious event was recorded tonight in Tirana.

A 40-year-old woman has decided to end her life by jumping from the 7th floor of the building where she lived.

Police notification:

On 28.10.2020, around 20:15, in “Him Kolli” street, it is suspected that the citizen M.B., 40 years old, jumped from the 7th floor of the building where she lived, who consequently passed away.

The investigation team and the police services are at the scene and work continues to clarify the circumstances of the event.