Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Krujë. Mësohet se një 50-vjeçar është hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte.

Policia njofton se më datë 09.11.2020, rreth orës 12:00, në lagjen nr. 4, Krujë, shtetasi A. G., 50 vjeç, i cili ishte në gjendje të rënduar depresive, është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

A serious event was recorded this morning in Kruja.

It is learned that a 50-year-old man was thrown from the fifth floor of the building where he lived.

The police announces that on 09.11.2020, around 12:00, in the neighborhood no. 4, Kruja, citizen A. G., 50 years old, who was in a severe state of depression, jumped from the fifth floor of the building where he lived and as a result died.

The investigation team is at the scene and is working to uncover the event.