Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e sotme në Fier.

Një makinë ka dalë nga rruga në zonën e Cakranit dhe si pasojë ka humbur jetën një person.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë punonjësit e policisë dhe zjarrfikësit.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit apo identiteti i viktimës.

An accident resulting in death occurred today in Fier.

A car went off the road in the area of Cakran and as a result one person lost his life.

Police officers and firefighters immediately went to the scene.

The causes of the accident or the identity of the victim are still unknown