Më datë 09.05.2021, në orën 22:30, në Krujë ka marë flakë në parkim mjeti tip “Volksëagen”, në pronësi të shtetasit S. H.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes ku ka shoqëruar në ambientet e Komisariatit 6 persona, janë sekuestruar pamje filmike si dhe janë kryer disa kontrolle banesash.

Materialet i kaluan Prokuorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë.

On 09.05.2021, at 22:30, in Kruja, a vehicle type “Volkswagen”, owned by the citizen S. H., caught fire in the parking lot.

The investigative group is working to uncover the event where it accompanied 6 people to the premises of the Commissariat, film footage was seized and several house searches were carried out.

The materials were passed to the Kruja Judicial District Prosecutor’s Office.