Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamëz, ku një punonjës ka humbur jetën në vendin e punës.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamëz, ku një punonjës ka humbur jetën në vendin e punës.

Duke punuar në një fabrikë prodhimi parafabrikat, 35 vjeçari me iniciale B.M., dyshohet se e ka kapur makineria e fabrikës, ku si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

A serious incident occurred in Kamza, where an employee lost his life at work.

A serious incident occurred in Kamza, where an employee lost his life at work.

Working in a prefabricated factory, the 35-year-old with the initials B.M., is suspected to have been caught by the factory machinery, where as a result of the received wounds, he died in hospital.

The investigation team and the police services are at the scene and work continues to clarify the circumstances of the event.