Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditën e sotme në Shkodër, ku një grua u gjet e pajetë në mes të rrugës dhe me plagë të shumta të shkaktuara nga një mjet prerës.

Viktima quhet Rudina Emini, nënë e tre fëmijëve.

Policia po heton në lidhje me ngjarjen dhe dyshohet se gruaja ka kryer vetëvrasje.

Gjithashtu dyshohet se ajo vuante nga depresioni, çka mund të jetë bërë shkak për ngjarjen e rëndë.

 

A serious event was recorded today in Shkodra, where a woman was found dead in the middle of the street and with multiple injuries caused by a cutting tool.

The victim is called Rudina Emini, mother of three children.

Police are investigating the incident and it is suspected that the woman committed suicide.

It is also suspected that she was suffering from depression, which may have been the cause of the serious event.