Një aksident me motorr është regjistruar në orët e para të mbrëmjes në aksin Cërrik-Mollas.

Si pasojë e këtij aksidenti janë plagosur dy persona.

Burime bëjnë me dije se të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Elbasanit.

Ndërkohë ende nuk dihet identiteti i të plagosurve dhe as shkaqet e aksidentit.

 

A motorcycle accident was recorded in the early hours of the evening on the Cërrik-Mollas axis.

As a result of this accident, two people were injured.

Sources suggest that the injured were sent urgently to the hospital in Elbasan.

Meanwhile, the identity of the injured and the causes of the accident are still unknown.