Pòlicia i hoqi lejen e drejtimit, Shkëlzen Berisha i sfidon, bëhet me patentë të re (Foto)

Disa ditë më parë lajmi se Shkëlzen Berishës iu pezullua patenta u bë kryefjala e mediave rozë. Megjithatë duket se tanimë Shkëlzeni ka gjetur zgjidhjen më të mirë për të udhëtuar me makinë.

“”Patenta” e re”, ka shkruar Berisha krah fotove të fundit të publikuara në llogarinë e tij në ‘Facebook’ ku shfaqet krah partneres së tij, Armina Mevlani.

Dyshja janë shfaqur shumë të qeshur krah njëri-tjetrit duke treguar se e kanë shijuar shumë këtë xhiro bashkë. Edhe ndjekësit kanë pohuar të njëjtën gjë në komentet e tyre duke lënë një sërë komplimentesh dhe pëlqime tek fotot e çiftit, të cilëve kjo situatë e pandemisë u prishi edhe planet për një dasmë të madhe.

A few days ago, the news that Shkelzen Berisha’s license was suspended became the headline of the pink media. However, it seems that Shkelzeni has already found the best solution to travel by car.

“New ‘patent'”, Berisha wrote next to the latest photos published on his Facebook account, where he appears next to his partner, Armina Mevlani.

The couple appeared very smiling side by side, showing that they really enjoyed this tour together. Followers have also claimed the same thing in their comments, leaving a series of compliments and likes on the couple’s photos, whose pandemic situation ruined their plans for a big wedding.