Kamioni del nga rruga dhe bie në liqen, polumbarët e RENEA-s në kërkim të shoferit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme (29 qershor) në Kukës, ku sipas policisë në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit dyshohet se shtetasi F.Ll., rreth 37 vjeç, duke drejtuar mjetin tip

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme (29 qershor) në Kukës, ku sipas policisë në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit dyshohet se shtetasi F.Ll., rreth 37 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqen.

Për gjetjen e trupit janë angazhuar menjëherë Polumbarët e Reneas, si dhe shërbimet e Policisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

A serious accident occurred this afternoon (June 29) in Kukës, where according to the police on the old road of Kukës, at the Kolsh Bridge, it is suspected that the citizen F.Ll., about 37 years old, driving a vehicle

A serious accident occurred this afternoon (June 29) in Kukës, where according to the police on the old road of Kukës, at the Kolsh Bridge, it is suspected that the citizen F.Ll., about 37 years old, driving a truck, came out. by the way and has fallen into the lake.

The Renea Police, as well as the Police services, were immediately engaged in finding the body.

The investigation team is at the scene and is working to clarify the circumstances of the accident.