Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë në orët e mbrëmjes.

Një i ri mësohet se ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme dhe është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit në kryeqytet.

A serious event occurred in Tirana in the evening.

A young man is learned to have fallen from a considerable height and was transported urgently to the Trauma Hospital.

The incident took place in the Astiri area of the capital.