Një aksident i rëndë ndodhi paraditen e sotme në rrugën nga Divjaka për në plazh, ku humbi jetën një 19-vjecare.

Ajo është identifikuar si Elsa Meci, trupi i së cilës u bllokua në automjet dhe u nxor nga forcat zjarrfikëse. Infowebtv ka siguruar fotografitë e saj, e cila ishte e fejuar me Vilson Hoxhën, 25 vjeç, i cili drejtonte automjetin tip “Audi” dhe fatkeqësisht doli nga rruga duke u përplasur me pishat.

Vilson Hoxha nga Elbasani, së bashku me pasagjerin tjetër Daniel Doda nga Vlora, 23 vjeç janë dërguar në spitalin e Traumës. Mësohet se gjendja e 25-vjeçarit është kritike. Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

A serious accident occurred this morning on the road from Divjaka to the beach, where a 19-year-old girl lost her life.

She was identified as Elsa Meci, whose body was trapped in the vehicle and pulled out by firefighters. Infowebtv has provided photos of her, who was engaged to Wilson Hoxha, 25 years old, who was driving an “Audi” type vehicle and unfortunately went off the road colliding with the pines.

Vilson Hoxha from Elbasan, together with the other passenger Daniel Doda from Vlora, 23 years old, were sent to the Trauma Hospital. It is learned that the condition of the 25-year-old is critical. Meanwhile, the investigative group is working to clarify the circumstances of the event.