Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç-Patok.

Mësohet se drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi Redon Zefi ,22 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes. Kanë qenë familjarët e tij ata që kanë ndarë fotot e 22-vjeçarit shoqëruar me ngushëllime.

A tragic accident occurred this morning on the Laç-Patok road axis.

It is learned that the driver of the vehicle type “Opel” citizen Redon Zefi, 22 years old, resident in Laç, Kurbin lost control of the vehicle going off the road, where as a result he died.

The investigation team at the scene is working to fully clarify the cause and circumstances of the event. It was his family members who shared the photos of the 22-year-old accompanied by condolences.