I riu që shihni në foto është Indrit Zekthi nga Belshi. 23 vjeçari gjeti vdekjen mbrëmjen e kaluar në aksin Cërrik-Belsh pasi makina e tij doli nga rruga dhe u përmbys në anë të saj.

Nga fotot duket se ai ishte i pasionuar pas makinave.

Cërrik/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shales, Cërrik, shtetasi I. Z., 23 vjeç, banues në Belsh, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasin I.Z

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

The young man you see in the picture is Indrit Zekthi from Belshi. The 23-year-old was found dead last night on the Cërrik-Belsh axis after his car went off the road and overturned on its side.

From the photos it seems that he was passionate about cars.

Cërrik / Preliminary information

On the road axis Belsh – Cerrik, in the village of Shales, Cërrik, citizen I. Z., 23 years old, resident in Belsh, driving a vehicle type “Benz”, lost control of the vehicle and as a result the vehicle went off the road.

As a result, the driver of the vehicle, citizen I.Z., passed away

The investigation team is working to find out the cause of the accident.