Trejsi Sejdini bukuroshja shqiptare, është një ndër vajzat e showbizit më aktive në rrjete sociale, ndërsa numëron plot 300 mijë ndjekës.

Në postimet e saj kryesisht në “Instagram”, Sejdini shihet që publikon disa foto shumë provokuese, teksa një foto e fundit, ajo ka rënë në syrin e reperit me famë botërore, Tyga, Kujtojmë se ky i fundit është ish i dashuri i Kylie Jenner-it.

Tyga si duket është joshur nga trupi i modeles shqiptare dhe i ka bërë follow në Instagram. Sejdini nuk ka pritur dhe ia ka kthyer, duke na bërë kureshtarë nëse dyshja kanë shkëmbyer sms me njëri-tjetrin.

Trejsi Sejdini, the Albanian beauty, is one of the most active showbiz girls on social networks, while she has 300,000 followers.

In her posts mainly on “Instagram”, Sejdini is seen publishing some very provocative photos, while a recent photo, she has caught the eye of world-famous rapper, Tyga, We remember that the latter is the ex-boyfriend of Kylie Jenner thing.

Tyga apparently was seduced by the body of the Albanian model and followed them on Instagram. Sejdini did not wait and returned it, making us curious if the couple exchanged sms with each other.