Trejsi Sejdini është një nga emrat më të lakuar të showbizzit shqiptar.

Modelja arrin të tërheqë vëmendje me pozat e saj joshëse të cilat nuk ngurron t’i ndajë me ndjekësit.

Së fundmi, ajo publikoi në InstaStory një foto ku shfaqet e shtirë në shtrat dhe e sapo zgjuar nga gjumi, duke mos i lënë vend imagjinatës.

Me një dekolte të hapur, e cila i vë në fokus gjoksin e saj bombastik, Trejsi Sejdini rriti dhe këtë herë temperaturat në rrjet .

Tracy Sejdini is one of the most curved names of the Albanian showbiz.

The model manages to attract attention with her seductive poses which she does not hesitate to share with her followers.

Recently, she posted on InstaStory a photo where she appears lying in bed and just waking up, leaving no room for imagination.

With an open cleavage, which focuses on her bombastic breasts, Tracy Sejdini increased the temperatures in the network this time as well.