Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e kësaj të enjteje në aksin Tiranë-Durrës, ku mësohet se ka humbur jetën një person. Burime për Report Tv bëjnë me dije se dy makina, tip “Panda” dhe “Audi” janë përplasur me njëra-tjetrën në Kashar, duke gjetur vdekjen njëri nga shoferët.

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e kësaj të enjteje në aksin Tiranë-Durrës, ku mësohet se ka humbur jetën një person.

Burimebëjnë me dije se dy makina, tip “Panda” dhe “Audi” janë përplasur me njëra-tjetrën në Kashar, duke gjetur vdekjen njëri nga shoferët.

Si pasojë e aksidentit, është krijuar një trafik i rënduar, me radhë të makinave që shkon deri në 10 km, për pasojë lëvizja është devijuar në rrugën dytësore.

 

A serious accident was recorded this Thursday morning on the Tirana-Durrës axis, where it is learned that one person lost his life. Sources for Report Tv suggest that two cars, type “Panda” and “Audi” collided with each other in Kashar, killing one of the drivers.

A serious accident was recorded this Thursday morning on the Tirana-Durrës axis, where it is learned that one person lost his life.

Sources for Report Tv suggest that two cars, type “Panda” and “Audi” collided with each other in Kashar, killing one of the drivers.

As a result of the accident, a heavy traffic was created, with cars going up to 10 km, as a result of which the movement was diverted to the secondary road.