Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur para një spitali në Francë ku si pasojë janë plagosur dy persona.

Mediat vendase bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur para një spitali në Paris ku si pasojë e të shtënave është plagosur një burrë dhe një grua.

Lajm në update-

Gunshots were fired in front of a hospital in France, injuring two people.

Local media suggest that the incident took place in front of a hospital in Paris where a man and a woman were injured as a result of the shooting.

News in update-