Një qytetar ka rënë pa ndjenja në mënyrë të papritur në mes të rrugës në qytetin e Durrësit.

Siç shihet edhe nga pamjet ai duket i shtrirë në trotuar dhe nuk reagon fare. Pamjet janë dërguar nga një dëshmitar në vendngjarje, i cili ka lajmëruar edhe ambulancën.

Nuk dihet shkaku se pse qytetari ka rënë pa ndjenja, por dëshmitari shton se ka dëgjuar se nuk kishte shenja jete.

Ai është marrë nga ambulanca dhe është dërguar për në spital.

Nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Dëshmitari shkruan:

Pershendetje JOQ, ra ne menyre te papritur dhe une njoftova ambulancen. Para cerek ore ne durres sjepte shenj fare me cdegjoja.

 

A citizen has suddenly fallen unconscious in the middle of the road in the city of Durres.

As you can see from the footage, he appears lying on the sidewalk and does not react at all. The footage was sent by a witness at the scene who also alerted the ambulance.

It is not known why the citizen fell unconscious, but the witness adds that he heard that there were no signs of life.

He was taken by ambulance and taken to hospital.

His health condition is unknown.

The witness writes:

Hi JOQ, it suddenly came down and I notified the ambulance. A few hours ago in Durres, there was no sign of any kind.