Një 55-vjeçar ka mbetur i plagosur pasditen e sotme teksa ka qenë duke punuar në ndërtim.

Sipas burimeve zyrtare, ngjarja ka ndodhur rreth orës ?17:55?, në Marikaj, Vorë, ku 55-vjeçari D.Q., ka qenë duke punuar në një kantier ndërtimi, dhe dyshohet se ka rënë nga lartësia.

Ai është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

A 55-year-old man was injured this afternoon while working on construction.

According to official sources, the event took place around? 17: 55 ?, in Marikaj, Vora, where 55-year-old D.Q., was working on a construction site, and is suspected to have fallen from a height.

He was transported to the hospital and is under the care of doctors. The investigative team works to clarify the circumstances of the event.+qa