Gossip

The player of the National Team, Odise Roshi, is engaged/ Ring 20,000 euros to...

Një ditë pas mbërritjes në Tiranë nga Bjellorusia, futbollisti i Kombëtares, Odise Roshi ka shpallur fejesën me modelen Silvi Shkëmbi, në një festë tepër...

Roza Lati asks 100 Thousand Euros for Lori Hoxha: Put them in my bag…

  Trashëgimtarja e Top Media, Lori Hoxha njihet si një prej blogereve më të suksesshme në Shqipëri përmes fotove që poston, ku reklamon luksin, veshjet...

After dating another man, Casey “slammed” Stress: You married me and got caught in...

  Ish-gruaja e reperit Stresi, postoi një foto në Instastoryn e saj ku u la të nënkuptohej se kishte dalë me një mashkull tjetër. Në lidhje...

“Shame, down the villagers”, the journalist “explodes” against Rezarta for the letter to Enver...

  Gazetarja e njohur për natyrën e saj të drejtëpërdrejtë Zhaklin Lekatari edhe këtë herë nuk ka nguruar të shprehet hapur. Ajo ka reaguar pas letrës...

Arrested at the hotel, Hermes Nikaj loses contact with the boss from Mamurras

  Që Hermes Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës, intrigon kureshtjen e shqiptarëve, kjo është vërtetuar me vitet e tij në ekran. Hermes u lirua...

Marina Vjollca publishes super photos without Getoari in Dhërmi, fans’ suspicions force the rapper to make the statement

Marina Vjollca iu është rikthyer pozave seksi kësaj here nga bregdeti i Dhërmiut, plazh që ajo e ka veçuar si të preferuarin e saj. Në...

Girl or boy? Olta Gixhari reveals the gender of the child she is expecting to come to life

Aktorja Olta Gixhari e cila do të bëhet nënë për herë të parë së shpejti, ka shuar së fundmi dhe kuriozitetin e fansave të...

Gensila “pulls out the gossip” to her close friend: The boys like a good car

Të ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishin mikeshat e ngushta Xhensila Pere dhe Xheisara Frisku. Në sfidën e vendosur nga Bieta,...

Married to the Chinese billionaire, the Albanian model surprises: They ask me for money for a vacation debt

Modeli dhe sipërmarrësi shqiptar, Rolando Lekaj, ishte i ftuar sot në emisionin “Wake Up” ndërsa ka folur për jetën e tij në Kinë. Lekaj jeton...

“I love her very much” – Jonida Maliqi and Romeo Veshaj formalize the relationship and start living together

“E dua shumë”- Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj zyrtarizojnë lidhjen dhe nisin bashkëjetesën Romanca mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt është në qendër të vëmendjes...

One day after Rudina’s accident, her ex-husband makes a strange post

Ish-bashkëshorti i aktores së humorit Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj ishte në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pas ndarjes nga aktorja disa muaj më...

Trending Now