Lifestyle

The long-awaited answer for men comes, the length that makes women reach…

Për qindra-mijëra vite, meshkujt kanë vrarë mendjen nëse kanë mjaftueshëm “nxehtësi” në pantallonat e tyre për të kënaqur një femër. Madhësia ka rëndësi... Sipas...

These are the 3 most common women’s lies

Megjithëse në pjesën më të madhe të rasteve jemi në përputhje me atë që themi, ka disa raste kur themi diçka që është krejtësisht...

It’s not Mark Frroku! Rudina Dembacaj gets a tattoo on her heart

Lidhja e moderatores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku prej kohësh është në qendër të vëmendjes mediatike dhe kjo pasi Dembacaj u divorcua me...

Attractive women’s qualities

Disa gra dallojnë nga të tjerat, duke pasur sjellje dhe ëndrra të ndryshme sesa shumica, gjë që jo vetëm i bën ato unike, por...

The spectacular opening of Bebe Rexh, the network is burning

Bebe Rexha i ka vënë flakën rrjetit me një video të postuar në TikTok. Këngëtarja fillimisht u shfaq e veshur në video dhe në pak...

Study/ The younger generation has fewer relationships than their predecessor, that’s why

Të rinjtë janë më pak aktivë seksualisht se sa brezi i 20 viteve më parë, tregon studimi.Një sondazh me 10,000 pjesëmarrës amerikanë zbuloi se...

Rudina Dembacaj brings together Mark Frroku and her ex-husband, Aleksin: A special day for the family

Lidhja e moderatores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku prej kohësh është në qendër të vëmendjes mediatike dhe kjo pasi Dembacaj u divorcua me...

The police revoked the driving license, Shkëlzen Berisha challenges them, it is done with a new license (Photo)

Pòlicia i hoqi lejen e drejtimit, Shkëlzen Berisha i sfidon, bëhet me patentë të re (Foto) Disa ditë më parë lajmi se Shkëlzen Berishës iu...

The expert warns: Beware of ‘laziness’, it can end your relationship

Një eksperte e seksit ka zbuluar zakonin e gjumit "egoist", i cili mund t'i jepte fund marrëdhënies tuaj dhe gjithçka varet nga "dembelizmi". Nadia Bokody,...

“Open the brothels and return the death penalty!” The strong statement of …

Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha ka reaguar për diskutimet e ditëve të fundit rreth abùzimeve sèksuale që kanë trònditur vendin duke bërë...

Do not lose it. If your boyfriend does these 24 things for you, he is right

Ju ndodh që të takoni njerëz në jetë me të cilët keni një lidhje tepër të fortë, ndryshe nga pjesa tjetër e njerëzve. Bëhet...

Trending Now