Lifestyle

The young woman relates to the father of two children: “She wants to keep...

E reja nga Tirana, me iniciale XH. B. vendosi t’i japë fund lidhjes me një 36-vjeçar, pasi në lidhjen e tyre ishin zbuluar rrethana...

Albanian model speaks openly: I get 1500 euros for a post on Instagram

Modelja e njohur Belinda Dragoti, e cila u bë e njohur si velina e emisionit “Xing me Ermalin”, ka thënë se burrat para se...

The bird of Tirana breaks the silence: I miss my cell mates

Gazetari Hermes Nikaj, apo siç njihet gjerësisht si “Zogu i Tiranës” ka vendosur të flasë në lidhje me gjendjen e tij brenda katër mureve,...

Chose the image of Jennifer Lopez, foreign media write about Luana Vjollca! Here is...

  Javën që lamë pas, Luana Vjollca u shfaq në emisionin e saj e veshur si Jennifer Lopez, me rastin e festës së Halloween-it. Ajo ishte...

Acknowledging the relationship with the boy of color, 19 years younger, the Albanian actress...

Adriana Matoshi, aktorja e njohur kosovare është në një lidhje dashurie me ish-futbollistin e Feronikelit, Keith Groeneveld. Edhe pse kanë 19 vite diferencë, Adriana...

The Italian businessman becomes the father of the 25-year-old model, the baby is baptized with a special name

  Biznesmeni italian, Gianluca Vacchi, 53-vjeç ka zbuluar se e dashura e tij, 25-vjeçare, Sharon Fonseca ka sjellë në jetë një vajzë. Lajmi është bërë publik...

Why dreams during pregnancy are different

  Njerëzit flasin shpesh për mënyrën se si do të ndryshojë rutina juaj e gjumit pas ardhjes së bebushit në jetë, duke harruar që netët...

Brisilda Rroku, the girl who was beaten for the secret relationship, in love with the mysterious boy: Finally together!

Brisilda Rroku është vajza nga Shkodra, e cila u dhunuá nga Margarita Gjoni, bjondia, e cila u çménd kur mori vesh se Brisi kishte...

Enca ‘goes crazy’ with intimate clothing next to the muscular boy

  Këngëtarja e njohur Enca po feston 25-vjetorin e lindjes. Organizimi për këtë ditë të veçantë duket se ka qenë tepër dinamik. Ajo ka ndarë foto nga...

After a month of marriage, the groom remembers that the woman was not a virgin. What the 34-year-old says to the police: I first...

  Daja i një vajze të re të sapomartuar, dyshohet se kanosi dhe kërcënoi burrin e saj, i cili pas një muaji i martuar u...

Berisha celebrates birthday, posts photo with his wife, how old is the historical leader of the Democrats who does not know the ‘withdrawal’

Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot ditëlindjen e tij të 76-të, ndërkohë që këtë lajm e ka ndarë dhe vetë me ndjekësit e tij në...

Trending Now