Showbiz

He hit Fatjon and left the show, Ana’s action outside the studio will surprise...

Të premten e kaluar, emisioni “Për’Puthen” ishte padyshim një nga puntatat më interesante. Emisioni nisi me takimin e Fatjoit dhe Melisës, ndërsa ‘startoi’ edhe...

Arjan Konomi clashes badly with Andi: You are a haughty!

Edhe ditën e sotme Për'puthen u shoqërua me debate të forta në studio. Pjesë e debatit u bë Andi me opinionistin Arjan Konomi. E...

He leaves “Përputhen”, he spreads rumors about the production on Instagram

  Bearti konkurrenti i Përputhen i cili vinte nga Kosova është larguar nga emisioni dhe lajmin e ka bërë me dije përmes një postimi në...

I do everything with the dog, sleep and eat with it …. Aurela Hoxha...

  Modelja e njohur Aurela Hoxha, e cila vetëm pak kohë më parë tregoi planet për dasmë, siç duket i ka dhënë fund marrëdhënies me...

“I’m sorry you didn’t try it” / The 22-year-old virgin in “Përputhen” turns to...

Deklarata e 22-vjeçares Sindi Loci pak ditë më parë tek "Përputhen", se ishte e virgjër dhe nuk ishte lidhur kurrë në jetën e saj...

An Albanian has win Miss Globe 2020

  Duke përfaqësuar Kosovën, Lorinda Kolgeci u kurorëzua Miss Globe 2020 që është mbajtur më 12 Nëntor 2020 në Tiranë. Ajo doli e para në...

Virgin and violinist / New contestant ‘ignites’ debate,’ Per’Puthen’ returns to ‘war arena’

  Emisioni “Për’Puthen” po thyen rekord shikueshmërie, ndërsa pas përjashtimit të Shqipe Hysenajt dhe largimit të Fjorela Petos, produksioni na njohu me dy konkurrente të...

Offended him live in the studio / Ngjela ‘threatens’ the analyst: I am superior, I will sue him, I have not lost any

  Në studion e emisionit “Open”, po flitet mbi sulmin terrorist që ndodhi mbrëmjen e dy nëntorit në Vjenë. Gjatë bisedës në studio, avokati i njohur...

Dressed as Jennifer Lopez, here is the dizzying figure of Luana Vjollca’s dress

Ditën e djeshme moderatorja Luana Vjollca i surprizoi të gjithëve duke u shfaqur në Instagram me një look si të Jennifer Lopez, pamje me...

Shqipja gives the big news: It no longer treads on Match! I will run for deputy!

  Debatet e krijuara njëherë pas here, sjelljet e theksuara bullizuese dhe homofobe, kanë shtyrë produksionin e “Përputhen” që të pezullojë pa afat kohor nga...

Excluded from the show, Shqipja: Thank you for your support, my justice will sink you!

Shqipe Hysenaj është nja vajzë e cila përflitet shumë në mediat sociale. Ajo u bë e njohur nga pjesmarrja e saj në “Përputhen”, një reality...

Trending Now