perputhen 3 bora zemani

Kush do e drejtojë Përputhen 3, Bora Zemani apo dikush tjetër?

“Për’puthen” do të rikthehet sërish në ekran dhe audicionet duket se janë përmbyllur. Gjatë ditëve të fundit autorja e emisionit, Olsa Muhameti, ka zhvilluar takime me djem dhe vajza të reja që kanë shprehur dëshirën për t’u bërë pjesë...
- Advertisement -

Latest News

Nga nesër rikthehet Për’Puthen! 16 djem dhe 5 vajza ulen në karriget e beqarëve

Për’Puthen, programi që theu çdo rekord audience televizive, me 600 milion klikime në You Tube rikthehet të hënën në...
- Advertisement -

Piloti italian vendos rekord botëror. Fluturon me avion me 245 km/h brenda tunelit (VIDEO)

Piloti profesionist i garave Dario Costa nga Italia, shkroi një kapitull të ri në historinë e aviacionit duke fluturuar me një aeroplan përmes dy...

24 viktima nga Covid-i në Kosovë. Mes tyre edhe një 26-vjeçare që sapo kish lindur me operacion

Kosova ka regjistruar 24 viktima gjatë 24 orëve të fundit, ku janë shënuar edhe 890 raste të reja me COVID-19. Ndërkaq, raportohet se ka...

Po riparonte çatinë e shtëpisë, bie nga lartësia 60 vjeçari në Elbasan, ndërron jetë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan ku një 60 vjeçar ka humbur jetën ndërkohë që po përpiqej të riparonte çatinë e shtëpisë...

Vrasja në Tropojë/ Viktima i shkoi autorit në shtëpi pas sherrit dhe i dhunoi nënën. (Detajet)

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e ndodhur të shtunën në fshatin Çerem, në Tropojë. Mësohet se një konflikt i çastit mes...