Aksident në aksin Elbasan-Librazhd.

Një furgon ka devijuar nga rruga dhe është përmbysur në anë të saj.

Për pasojë ka pësuar plagë dhe është dërguar në spital drejtuesi i mjetit.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia për të përcaktuar shkaqet e këtij aksidenti.

Dyshohet se shpejtësia dhe rruga me lagështirë të jenë shkaqet e rastit në fjalë.