Lezhë- Një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur ditën e sotme në Lezhë, si pasojë e një aksidenti.

Ngjarja u regjistrua në rrugën Lezhë-Shëngjin, pranë Knallës, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal, ku për pasojë përplasja ka rezultuar fatale për 19-vjeçarin Armando Pacani, ndërsa identiteti i personit të plagosur nuk dihet.

Dyshohet se në automjet ndodhen edhe persona të tjerë.