Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në afërsi me ‘Besjonin e Ri’ në Koplik ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë janë plagosur 4 persona.

Burime bëjnë me dije se njëri prej të plagosurve është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se në vendngjarje ka mbërritur zjarrfikësja dhe policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.