Aksident në qendër të Elbasanit.

Një shofer ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me shtyllën.

Për pasojë e përplasjes janë lënduar tre persona, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ka shkuar policia që ka kryer veprimet proceduriale.