Sarandë- Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Gjirokastër-Sarandë pranë Qafës së Muzinës.

Burime pë noa.al bëjnë me dije se një kamion është përplasur me një tjetër mjet dhe si pasojë ka dalë nga rruga duke përfunduar në greminë.

Fatmirësisht nuk ka lëndime në njerëz, por vetëm të konsiderueshme materiale.

Policia e cila po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.